Penis Pompası Kullananlar

Bu sayfamıza penis pompası kullananlar olumlu veya olumsuz yorumlarını ekleyebilirler. İlk siparişinden sonra sayfamıza yorum ekleyen müşterilerimiz, daha sonraki verecekleri cinsel sağlık ürünleri siparişlerinde %10 indirim hakkı kazanacaklardır.

Penis büyütücü pompa hakkında aklınıza takılan bütün konularda destek almak veya da sipariş vermek isterseniz 0242 606 0543 numaralı hattımızı sabah 08 ile gece 03 arasında çekinmeden ücretsiz dakikalarınız ile arayabilirsiniz.

Bu sayfamızın altında yer alan penis büyütücü pompa kullananların yorumlarına, bu tekniği uygulamak isteyen müşterilerimiz son derece önem vermektedirler. Bundan dolayı penis pompası kullanan müşterilerimizin olumlu veya olumsuz olan bütün yorumlarını sayfamıza ücretsiz olarak eklemelerini rica etmekteyiz.

penis büyütücü pompa kullanıcı yorumları

Sayfamızda yer alan müşteri yorumlarımız, yorum yazanların kendi sorumluluğunda olup, firmamızı bağlayıcı yanı bulunmamaktadır.

186 total views, 3 views today

10 yorum

  1. Penis büyütücü pompa kullanmadan önce büyütücü haplardan kullandım. 3 ayda etki göreceğimden bahsettiler. Hapları kullanırken penisimde büyüme oluyordu fakat kullanmayı bıraktıktan sonra eski haline döndü. Durumu uzman doktorlara danıştığım zaman anlık olarak kan basıncını artırdığından dolayı bu şekilde bir büyümenin meydana geldiğini bu etkinin haplar ile kalıcı bir şekilde olamayacağından bahsetti ve bana en iyi etkiyi penis pompalarından görebileceğimi söyledi. Ben de onun tavsiyesi üzerine 4 ay önce sitenizden sipariş verdim. Şuanda 5 santim civarında penis boyumda büyüme meydana geldi. Bu beni çok rahatlattı. Sizlere ve doktoruma çok teşekkür ediyorum.

  2. Penis pompası kullanmayı diğer büyütücü haplara göre kesinlikle tavsiye ederim. Hiç olmazsa bir mantığı var. O hapları kullanıyoruz kullanırken anlık da olsa bazen büyüme sağlayabiliyor ama ilerisinde eski haline dönüyor. Ben de bundan dolayı büyütücü pompa kullandım. beklediğim kadar büyüme olmadı yalan söylemeye gerek yok. Ben 7 santim kadar penis büyümesi hedeflemiştim ama 5 santim kadar oldu. Kullanmayı bırakalı 1 yılı geçti ve penisim hala kalıcı şekilde büyük duruyor, eski haline dönmedi yani.

  3. Penis pompasını kullanmaya başladığım günden bu yana penisimin ilişkilerde daha sert olduğunu fark ettim. Girdiğim ilişkilerden daha fazla zevk almaya başladım. Kullanmaya başlayalı henüz 1 ay olmasına rağmen 2 santim kadar penisimde büyüme de oldu. 1 ayda 2 santim olmasına rağmen bu bile baya fark etti görünümde. 7 santim büyüdükten sonraki olacak penisimi hayal bile edemiyorum 🙂

  4. Penis büyütücü pompayı kullanmaya başlayalı 2 ay kadar oldu. İlk ay penisimde çok büyüme olmadı fakat girdiğim ilişkilerde daha sert olduğunu fark ediyordum. Hiç beklemediğim bir şekilde de ilişki sürelerim eskisine göre daha da uzadı. Sanırım pompanın geciktirici olarak da bir etkisi bulunuyor. Peniste büyüme 2. aya girdiğimde başladı ve şuanda 3 santim kadar büyüdü. Bu şekilde büyüme olması çok güzel. Pompayı hala kullanmaya devam ediyorum.

  5. Önce sadece PeniXL büyütücü krem satın almak için gezinirken bu site ile karşılaştım. 89 TL verip 1 kutu krem alacağıma 30 lira daha vererek ok kaliteli bir penis büyütücü pompaya da sahip oldum. Sıra geldi kullanmaya. Daha önce 2 kutu PeniXL kullanmıştım ve 4 santim kadar zaten büyüme meydana gelmişti.

  6. 1 yıl önce başka bir firmadan aldığım penis pompasından hiç memnun kalmamıştım. Kullandığım sırada penisimde yara meydana gelmişti. Daha sonra doktorumun tavsiyesi üzerine sitenizden ABD malı orijinal üründen sipariş verdim. Ürünün kullanımı çok rahat hiç zorlanma olmuyor ve giriş bölümündeki özel plastik penise zarar verilmesini de engelliyor. Kullanmaya henüz yeni başladım bakalım ilerleyen süreçlerde büyüme olup sonuç alabilecek miyim.

  7. Bana göre de en mantıklı büyütme yöntemi penis pompası. Diğer haplara hiç güvenmiyorum. Nerede üretildikleri bile belli değil. Ayrıca kalp,şeker ve tansiyon gibi rahatsızlığı olanlar için büyütücü hap kullanmaları yasak bildiğim kadarıyla. Bundan dolayı benim tercihim de penis pompasından yana oldu. Bakalım dün sipariş verdim bugün hemen gizli kargo ile geldi. Kullanıp sonucu göreceğim.

  8. Şeker hastalığımdan dolayı kısa süre içerisinde aşırı kilo aldım. Kilolarım arttıkça penisim eskiye nazaran küçülmeye başladı veya da orantı değiştiğinden dolayı bana küçük görünmeye başlamış da olabilir. Bu durum beni oldukça rahatsız etmeye başlamıştı. Doktorum penis büyütme tekniklerinden tavsiye etti fakat şeker hastası olduğumdan dolayı da krem veya pompa kullanabileceğimden bahsetti. Benimde araştırmalarım sonucunda bu sitede her iki ürünün de aynı anda tek pakette satıldığına ulaştım. 3 aydır düzenli olarak kremi ve pompayı kullanıyorum. Şuanda 6 santim kadar büyüme meydana geldi ve bu durum beni çok mutlu ediyor.

  9. Bu kadar kısa süre içerisinde penis boyumun bu kadar büyüyeceğini hiç tahmin etmemiştim. 4 ay düzenli olarak kullandım ve 7 santim kadar penis büyümesi gerçekleşti. Cinsel birleşmede artık kendimi daha da profesyonel ve güçlü hissediyorum. İlişki sürelerim de 15 dakika kadar daha arttı. Aslında 15 dakika kısa süre gibi gelebilir kulağa ama bu süre içerisinde kız arkadaşım baya bi yoruluyor ve bu bana çok mutluluk veriyor.

  10. Penis eğriliğimden dolayı penis pompası kullanmaya başladım. Tabi büyüteceğine çok değil hiç inanmıyordum. Düzenli olarak penis büyütücü pompayı kullanmaya başladıktan bir süre sonra fark ettim ki eski penis boyuma nazaran ciddi bir büyüme olmuş. Önceden hiç ölçmeyi düşünmediğim için oluşan büyümenin ne kadar olduğunu tam olarak bilmesem de 1,5 katına falan çıktığını düşünüyorum. Aynı zamanda penis eğriliğimde de güzel bir düzelme meydana geldi.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*